top of page

MATERIÁLY ZDARMA

KE STAŽENÍ

(nebo online)

stáhni si zdarma
nákupní seznam
&
deník vděčnosti
+
kartičky se slovní zásobou
Plus chci dostávat maily s tipy a triky, jak na fráninu na mateřské

Připravila jsem pro tebe různé materiály, které ti pomůžou dostat fráninu do tvého každodenního života.

Chceš si při projíždění mezi regály supermarketu připadat jako ve francouzském Casinu (nemyslím to v Monaku, ale obchod, takový francouzský Albert :-D)? Stáhni si LISTE DE COURSES - najdeš v něm jak vypsané položky ve francouzštině, tak prázdná políčka na doplnění a dokonce i slovníček základních surovin! Stačí už jen odškrtávat ;-)

A po nákupu, až budou večer všichni doma spát (a než budeš muset jít opět kojit :-D), sedni si

a věnuj malou chvilinku sama sobě - zamysli se, co jsi dnes zažila a co tě potěšilo, za co jsi vděčná. Stačí ti pero a LISTE DE GRATITUDE. Piš, cokoliv chceš, klidně jen slova. A pokud nevíš, kde začít, nachystala jsem pro tebe i několik otázek, které tě navedou.

Najdeš tu také KARTIČKY na procvičení slovíček (která jsou probrána na               ).

Na učení slovíček jsou právě kartičky velice efektivní (to ti potvrdí snad každý polyglot). 

Možná sis je sama vyráběla už na střední, jako já :-) Jsou praktické i s prckem - knížka se mi často zavře, aniž bych ji stihla založit, ale kartičky můžu mít postrkané v kapse bundy, v přebalovací tašce... vždy jsou po ruce!

 

Pokud nedáš mobil z ruky, mám pro tebe i online verzi, kde najdeš více způsobů procvičování, výslovnost atd. (Do aplikace Quizlet se sice musíš přihlásit, ale to máš za pár sekund, nic to nestojí a budu ti tam postupně tvořit i další sady kartiček.)

Amuse-toi bien!

Anet 

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page