top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraAnet

Bienvenue!

Vítej na mém blogu! Sama tomu nemůžu ještě uvěřit, ale právě čteš můj první příspěvek.

A co u mě můžeš čekat? Počtení o tématech, která by tě mohla jako mámu zajímat, třeba o kojení, o dětském spánku nebo tricích, jak zabavit batole v letadle. Sice jsem taky máma, ale to neznamená, že jsem na to vše odborník ;-) Ráda si ale vyhledávám různé zdroje a názory odborníků, když sama něco takového řeším. A tobě ráda předám to, co jsem našla a zafungovalo mi to.

Teď si asi říkáš, že takových "mamablogů" je víc, než kolik jsi za poslední měsíc vyměnila plinek. Toto ale není mamablog, ani eMimino nebo Modrý koník (kdo tvrdí, že tam od otěhotnění ani jednou nic nehledal, hledá tam dodnes)!

Témata ti naservíruji ve francouzském stylu. V každém příspěvku se o krůček zlepšíš ve francouzštině.

Nelekej se, nebudu ti podsouvat vědecké studie ve fránině. Ale pod článkem najdeš např. myšlenkovou mapu na rozšíření slovní zásoby na dané téma, online hru na procvičení slovíček, navedu tě, kde si můžeš o tématu poslechnout ve francouzštině atd.


Především ti ukážu, jak to hned aplikovat do tvého běžného života, plného přesnídávek a rozházených hraček.


Pokud to myslíš s fráninou na mateřské vážně, koukni ke mně na instagram nebo facebook a pravidelně se zdokonaluj ve francouzštině, protože i 5 minut denně se počítá! (přiznej se, kolikrát jsi dnes měla mobil v ruce? Co takhle ho občas využít k zábavnému promrskání slovíček?)

158 zobrazení

Comments


bottom of page